Шановні колеги!
Щиро вітаємо Вас на сторінках журналу «Системи та технології» (категорія «Б»).
Видання "Системи та технології" ("Systems and Technologies") – це науково-практичний журнал з технічних наук, заснований у 1999 році Університетом митної справи та фінансів. Журнал є правонаступником наукового журналу "Вісник Академії митної служби України". Серія: "Технічні науки".
Рішення Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення № 1136 від 11.04.2024 року
Галузь науки: технічні.
Фахова реєстрація (категорія «Б»): на підставі Наказів МОН України від 17 березня 2020 року № 409 (Додаток № 1); від 24 вересня 2020 року № 1188 (Додаток № 5); від 25 жовтня 2023 року № 1309 (Додаток № 4); від 26 червня 2024 року № 920 (Додаток № 6).
Спеціальності: D3 Менеджмент; F1 Прикладна математика; F3 Комп'ютерні науки; F5 Кібербезпека та захист інформації; F7 Комп'ютерна інженерія; G5 Електроніка, електронні комунікації, приладобудування та радіотехніка; G11 Машинобудування (за спеціалізаціями); J2 Готельно-ресторанна справа та кейтеринг; J5 Морський та внутрішній водний транспорт; J6 Авіаційний транспорт; J7 Залізничний транспорт; J8 Автомобільний транспорт.
Сторінка журналу у реєстрі наукових видань України. Системи та технології
ISSN друкованої версії журналу: 2521-6643 (print)
Розміщення на сайті НБУ ім. В.І. Вернадського: Системи і технології
Google Scholar: Системи та технології
Журнал включено до міжнародної наукометричної бази Index Copernicus International (Республіка Польща)
Періодичність видання: 2 рази на рік.
Мова публікацій: українська, англійська.
Офіційний сайт наукового видання «Системи та технології»: https://st.umsf.in.ua
Науковий журнал "Системи та технології" покликаний сприяти розвитку вітчизняного наукового потенціалу шляхом створення простору якісної публічної комунікації вчених, зокрема якісного донесення результатів їх діяльності до вітчизняної і світової наукових спільнот та офіційного визнання наукових публікацій.
У журналі здійснюється публікація наукових, оглядових та науково-методичних праць, присвячених питанням математичного моделювання транспортних систем та інформаційних технологій; підвищення ефективності роботи транспортних підприємств; розвитку засобів сучасних інформаційних технологій, удосконалення складних інформаційно-телекомунікаційних систем спеціального призначення; взаємодії окремих ланок транспортно-логістичних систем тощо.
Редколегія видання здійснює внутрішнє та/або зовнішнє рецензування всіх статей, що надходять до неї. До складу редколегії журналу входять провідні українські та іноземні фахівці. Видання співпрацює з найбільшими ВНЗ України та зарубіжжя, органами державної влади та місцевого самоврядування, провідними транспортно-логістичними організаціями та ІТ-компаніями, митними установами, військовими підрозділами та департаментом кібербезпеки Національної поліції.
Запрошуємо авторів до творчої співпраці!